| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa descarc albumul celor de la Imagine Dragons ( Night Vision) si nu il gasesc deloc. Stiti un site sigur de unde il pot descarca? [www.youtube.com/watch?v=_EsSYkE3CCw]
P.s. Daca imi spuneti sa descarc fiecare melodie in parte mai bine nu mai comentati. Mersi, funda :)

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Http://www.gfile.ro/? do=fD&fI=bcc1ba4d0feb114c323a7b3ffd2ea405
daca nu merge direct de aici din TPU, copiaza link-ul si baga-l in browser-ul tau sus in adress bar, dai enter si va porni automat descarcarea.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, il poti descarca de aici, si taiate apoi, crezi ca e asa de greu? fac eu munca asta oribila pentru tine! lasa-mi 30-60 min, revin mai tarziu cu link-ul de download.

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru anonim_4396):

happy ...Nu ca ar fi o munca grea dar abia ce mi-am facut calculatorul si n-am antivirus in el ....de obicei cand vreau sa descarc album/melodii intai caut eu apoi intreb aici, dar chiar n-am gasit! Aveam in pc albumul si toate cover-urile celor de la Boyce Avenue pe care le-am descarcat pe rand.
Mersi, raman datoare :*

| anonim_4396 explică (pentru AlissonPadalecki):

Nu am facut asa, l-am descarcat de pe net (t 0 0 r r r r r e n t), si acum in incarc pe gfile ca sa=ti dau link-ul de descarcare, revin in cateva minute. stiu ca au trecut 2 ore dar am fost retinuta cu ceva treaba, imi cer scuze. revin imediat cu link-ul ca sa-ti descrci alumul.

| RoyDupuis a răspuns (pentru AlissonPadalecki):

Http://www.gfile.ro/? do=fD&fI=bcc1ba4d0feb114c323a7b3ffd2ea405
daca nu merge direct de aici din TPU, copiaza link-ul si baga-l in browser-ul tau sus in adress bar, dai enter si va porni automat descarcarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apucasem sa decupez din ditamai ora de muzica primele 6 melodii, dupa care am intampinat niste probleme, si am lasat-o balta, era mai simplu sa le descarc de pe net de unde nu le-ai gasit tu happy (de pe t 0 0 r r e n t), l-am descarcat intrregul album intr-un singur minutel! revin! acum are la upload 35%

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.gfile.ro/? do=fD&fI=bcc1ba4d0feb114c323a7b3ffd2ea405

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc mult :* Raman datoare >big grin