| dyanutza22 a întrebat:

Vreau sa fiu cantareata si nu stiu ce sa fac! Sunt saraca nu imi permit sa angajez oameni sa lucreze pentru mine, si nu am facut nimic in muzica cand eram copil, si nu am terminat liceul sa pot urma facultate. Exista ceva ce as putea face sa devin cantareata? (Va rog frumos sa nu comentati aiurea, vreau doar raspunsuri bune!)

3 răspunsuri:
| Andone12345 a răspuns:

Incearca sa te lansezi usor pe "piata muzicii" ca sa poti sa fii recunoscuta...
Incearca ceva de genu: restaurant sau un concurs.
De ce nu te duci la xfactor, romanii au talent?
In plus e viata ta ...trebuie croita daca nu ai putut de mica.

| dyanutza22 explică (pentru Andone12345):

Ceva fara sa ma dau in spectacol?

| 06102000 a răspuns:

Poti sa te lansezi pe net. mai inataai. Adica pe youtube. Poti sa te filmezi si cu camera de la telefon sau cu web.u Atat timp cat ai voce e ok :* Sa nu te astepti sa nu fi criticata de nimeni pentru ca mai sunt oameni care pur si simplu nu au suflet si te critica pentru ca ei nu au voce :*. Ori ce ar fi cat timp ai si laude poti merge mai departe in lumea muzici :*.

SUCCESwinking