| buzdarel a întrebat:

Vreau sa imi cumpar niste tobe dar nu prea am spatiu exista tobe mai mici? pentru amatori?

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Nu prea este recomandat să baţi la tobe în spaţii mici, pentru că vor suna oribil.
http://www.allegromusic.ro/......-tobe.html

| buzdarel explică (pentru Woodenpints91):

Mama ce ieftine sunthee hee super unde as putea sa le instalez dupa parerea tahee hee?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru buzdarel):

Într-o cameră cu pereţi antifonaţi, să sune şi bine.

| JustMusic a răspuns:

Da exista, dar nu stiu preturile, merci la un magazin de muzica sau cauta pe net.
Daca nu gasesti ce vrei, ei niste oale din dulap le pui cu gura in jos si cu, 2 linguri de lemn, sau metal si ai tobebig grin

| Cristian20034 a răspuns:

Da exista este numa o toba simpla cauta mult la magazine de musica ca,, Musichia,, mult noroc