| AlexDorinel a întrebat:

Adineauri eram la masa si am bagat multa paine si putina ciorba si taicamiu a inceput sa faca scandal.Si a comentat ca salata de ce nu mananc, are otrava?

P.S:Atata timp cat am terminat de mancat tot, nu stiu de ce tipa si comenteaza.
Ce parete aveti?

9 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Dar salata de ce nu mananci?

| BankousliMahmoud a răspuns:

Ciudat cred ca vrea sa zica ca e mai sanatos si cred ca vrea sa te puna sa manaci sanatos

| darrio2007 a răspuns:

Si ce are salata de nu mananci?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce ai vrea sa i ti spune m noi? Astea sunt problemele voastre in familie nimeni in afara de voi acolo nu le poate rezolva, singura solutie ca sa nu se m ai ia de tine numai minca cu el la masa, lasa l sa manince singur si cand a terminat te duci tu, altfel o sa tot ai scandal cu asa un om, are probleme cu bautura? Sau de ce mereu se ceartă cu tine? Mama ta ce zice nu i ti ia apărarea? M ai ai frati? Ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are impresia că te alinţi, sau îi mănânci pâinea şi el nu se va sătura.

| xxbucifatorxx a răspuns:

Spune-i ca esti plin si ca daca mananci mult te ingrasi

| costinvlad49 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cred ca vrea sa ii dea mâncare sănătoasă și îl cearta?

| costinvlad49 a răspuns:

Nu știu ce sa zic. Salata este sănătoasă. Mie maica-mea mi-a spart routerul ca mănânc prostii.

| costinvlad49 a răspuns:

Ori este paranoia și crede ca vrei sa îl lichidez?