| sammy19 a întrebat:

Bună TPU. Copilul meu de 1an și 10 luni are de doua zile stări de vomă. Țin sa menționez ca diaree nu a avut cu toate ca nu prea mănâncă și nici febra mai mare de 37, 2°C.Nu e sugar și are mai mereu stări de somnolență. Există șansa să fie doar un rotavirus?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sanse exista sa mergi la medicul de familie.

| StoicAnalysis a răspuns:

Du-te la medicul de familie.

| adryang78 a răspuns:

Poate fi doar un virus stomacal, dar nu neglijați, mergeți urgent la medic. Iar rotavirusul nu este "doar un rotavirus", poate cauza chiar decesul.
Sănătate multă!

| RaluAle00 a răspuns:

Eu aș zice sa te duci la doctor cu bebelușul... Poate o fii răcit sau nu Io convenit mâncarea se mai întâmplă