| anonim_4396 a întrebat:

A fost cineva la Prislop?

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Stii ca Iisus al tau e fosforescent? smug

Nu cred ca am fost, nu tin minte. De ce intrebi?

| anonim_4396 explică (pentru Mădă0611):

Da stiu.Se vede foarte frumos dupa ce sting becul noaptea :-X Dc vei ajunge acolo o sa ai alta parere despre Dumnezeu decat cea pe care o ai acum.o sa ai parte de un sentiment foarte placut...cunosc oameni care au ajuns acolo si dupa s-au intors foarte schimbati

| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

E chiar asa de greu de inteles ca asa cum tu nu crezi in mos craciun, tot asa nu credem unii in dumnezeu? Mos craciun exista doar pentru cei care cred, asa si dumnezeu, asa e si cu sentimentele placute legate de el, un necrestin n-o sa simta ce simte un crestin.

| anonim_4396 explică (pentru Mădă0611):

O sa simta...dar trebuie numai sa vrea asta :-)

| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

E ca si cum ai spune ca x o sa simta curaj in fata unui rechin, numai sa vrea. Sentimentele nu sunt cu vrutul.

| sublime89 a răspuns:

Da, am fost la pasul Prislop, aici intre Maramures si Bucovina.