| navarre a întrebat:

Acest clip a fost sters de pe You Tube, bineanteles l-am repostat, se poate viziona aici :http://www.youtube.com/watch?v=r7XWvZLK-BU&feature=youtu .be
Intrebarea este :cum a putut(au putut) intra pe contul de pe You Tube, si mai ales, de ce l-a sters(clipul respectiv)?
Inteleg ca adevarul supara, dar pana aici se ajunge sa se foloseasca de hackeri?
Trageti concluziile singuri!

10 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Biserica teoretic era comunitatea credincioșilor dar biserica ortodoxă Română este unul din cei mai mari paraziți -că primesc finanțare de la stat-- dar și dintre cei mai mari evazioniști dar noi știam asta, (de pe vremea lui Ceașcă.), și nu ne-ai spus nimic nou.

| Kosuchin a răspuns:

Nu conteaza, atata timp cat ai clipul in PC nu ti-l pot lua.
Keep on the good work ~

Răspuns utilizator avertizat
| Dandanache a răspuns:

Un ateu care nu stie ca se scrie "bineinteles", nu "bineanteles"? Nu se poate!

Răspuns utilizator avertizat
| Dandanache a răspuns (pentru navarre):

Ma tot intreb, de ce oare cand zelosii TPU-ului (fie ei atei sau crestini) sunt contrati pe probleme de logica sau gramatica, trag imediat concluzia ca opozantul lor are convingeri religioase contrare? Domnule navarre, sa inteleg ca un ateu e de acord cu greselile gramaticale ale dumneavoastra?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am raspuns odata,acum ce mai vrei? e un sistem care isi adminstreaza bunurile mult mai bine decat statul.e un sistem care foloseste banii in mod chibzuit,pentru a cumpara, si nu pentru a manca, bea si petrece cum fac alesii nostri.nu au furat,nu au bagat mana in buzunarele nimanui,daca vrei dai la preot daca nu nu,daca nu-ti convine te duci la altul,sunt o mie de religii care nu cer bani,sau cer toti? nu stiu dar cred ca omul poate alege sa plece de la orodocsi daca nu-i convine.dar cultul este un bun administrator de averi, mult mai bun decat cei care chiar ar trebui sa administreze o tara ca, niste conducatori de noroade ce sunt.cine isi da cu parerea la stana, ce e de facut si cum? baciul nu? pastorul oilor. deci lasa prostiile si vrajeala fiindca sunt pentru alde mucea care merg la biserica doar pentru coliva.trageti concluziile singuri.tu ai tras-o pe a ta dar ...cam de par.si ai tras-o cam tare. concluzia ta e cheala rau.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Navarre? ce te face pe tine sa crezi,ca eu cred ce spui tu? sau cum spui tu? mai navarre in afara de religie, nu ai tu zile cate carti am citit eu.dar nu asta e problema.tu ai pareri preconcepute de genul; asta e crestin, asta e ateu.asa nu poti ajuta pe nimeni.scapa de aceste prejudecati si vom putea discuta.deocamdata sirte-ul e toti pentru unul.nu numai pentru noi doi.noi doi nu ne putem trage de sireturi niciodata.tu nu te poti ridica, eu nu vreau sa ma aplec.varsta.