| navarre a întrebat:

Statul vireaza milioane de euro in conturile bisericilor PENTRU CE?
Pentru niste popi imbuibati care sfideaza bunul simt!
http://www.youtube.com/watch?v=b3Zgve3a5O8&feature=youtu .be
De retinut : acel popa a fost propus pentru pensionare (ca sa inchida gura turmei), el cladindu-si o avere din naivitatea turmei, care culmea inchide ochii, ca de' este popa! Acum are o viata linistita si fara griji!
Dar daca unul din noi greseste fata de societate, plateste sau i se iarta,, pacatele"? Trageti concluziile singuri, si intrebati-va CATE,, SPECIMENE"MAI SUNT CA EL?

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

laughing ok ai dreptate la noi in tara nu e de mirarelaughing apropo aici o sa selectezi un rasp castigator?happy^_^

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SabbyNightShadow a răspuns:

Doamne! cum sa faca asa cevaaaa?:O :O am primit un shoky shok :O

Răspuns utilizator avertizat
| SabbyNightShadow a răspuns (pentru navarre):

laughing ok ai dreptate la noi in tara nu e de mirarelaughing apropo aici o sa selectezi un rasp castigator?happy^_^

| SabbyNightShadow a răspuns:

Mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi muuulte de tothappy♥♥

Răspuns utilizator avertizat
| SabbyNightShadow a răspuns (pentru navarre):

Mersi din nou si adevarul este ca religia ca si evreii au multe secrete pe care noi nu le putem afla de la popi sau de la proful/profa de religiesad

Răspuns utilizator avertizat
| SabbyNightShadow a răspuns (pentru navarre):

Mai bine ma fac Satanista decat sa mai ascult un cuv din ce prostii vb profa mea de religiecrying ne inebuneste pe toata clasasad