| anonim_4396 a întrebat:

Acum, sincer, am auzit multe absurditati din partea mai multor culturi dar azi am vazut un la populare care m-a facut sa rad. Spoiler alert:da, e vorba de crestini.Frate,nu sunt atee sau agnostica, dar nici nu cred ca daca stau pana maine si ma rog o sa iau testul' la mate fara sa invat nimic.Am vazut o intrebare ca o alta fata care injura si fumeaza si nu merge la biserica a trecut la mate si opusul ei(ingersaul de pe umarul drept, bisericos si bun)nu a trecut.Sincer,nu am ramas corigenta la nimic, am avut doar medii de 9 si 10(problem?), si am injurat mai rau decat va imaginati, am copiat si cred ca tocmai ieri am scos-o pe colega mea cu o corigenta la istorie.
Sincer acum, chiar credtei ca daca nu invatati, dar va rugati, dintr-o pocnitura de degete o sa aveti tot?
Daca Dumnezeu exista sau nu, lumea asta e condusa de ceva numit LOGICA!
A auzit cineva de aici de ea?
Daca o informatie nu o auzi, nu o sa apara magic in capul tau, si nici creionul nu o sa inceapa magic sa sa scrii singur.
Daca fata aia a trecut, s-a ocupat de materia aia cel putin 5 minute sa-si faca o fituica, de aia a trecut.Nu de noroc.
Hai ca am ras destul azi

31 răspunsuri:
| LolNope a răspuns (pentru ayase):

Pai,un user m-a intrebat din ce regiune sunt.
Unele formulari se folosesc in unele regiuni si in altele nu.
Regionalismele sunt cuvinte folosite doar in unele regiuni ale tarii, dar eu ma refeream la formulari.