| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa si primesti? Cam cat de adevarata e treaba asta, adica chiar s-ar putea intampla?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Ideea din spatele zicatoarei e alta, si anume ca iti doresti cu adevarat un lucru si apoi constati ca nu e deloc cum ti-ai imaginat si ti-ai luat teapa serioasa

de gen, iti doresti cu adevarat o fata, si cand in sfarsti ajungi cu ea sa constati ca e nebuna, RAU!

| AG777 a răspuns:

E adevarata daca si lupti pentru ceea ce vrei, nu o sa vina nicio zeitate sa-ti puna pe tava totul, eu nu cred in magii, miracole si alte tampenii

| Tpuuser4 a răspuns:

La naiba uneori poate ca da alteori nu
În orice caz dacă te gândești in mod repetat la ceva anume sunt mult mai multe sanse sa se întâmple dar oricum nu certe