| AvalohAlyn a întrebat:

Am ales sa fiu un căutător spiritual in viața adică să studiez spiritualitatea și pe plan secundar sa studiez educația medicala nu nutriția, dar tot pentru scop personal și pur informativ.Am ales bine? Am făcut o alegere buna, ce credeți despre alegerea mea in viața?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că ar trebui să pui nutriția pe primul plan apoi spiritul.

Altfel, foamea o să tragă de mânecă spiritul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Studiază Cuvântul Lui Dumnezeu. El este Pâinea Vieții.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai ales pentru cei nevoiași sau care stau pe drumuri.

| AndreiNrcs a răspuns:

Dacă ați ales să fiți un,, Căutător Spiritual" este bine în cele duhovniceşti. Este foarte frumos şi de recomandat studiul şi învățăturile Duhovniceşti. Succes în continuare!