| EvangelineDS a întrebat:

Am auzit zvonuri cum ca cradle of filth sunt satanisti sad e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Trinitas a răspuns:

Daca fac muzica buna cui ii pasa daca sunt satanisti sau nu?

Apropo, am fost la concertul ala in care a jupuit Nergal Biblia, pe langa asta m-am ales cu o pagina din Corinteni.
Burn ***, burn with envy!

| EvangelineDS explică (pentru Trinitas):

Imi dai si mie videoclipu ca eu nu l-am gasit sad?

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ei ca persoane nu cred dar mai fac o referire prin melodii de o satană, poate două.
Oricum, formația e tare, cui îi pasă dacă-s sataniști sau nu...

| Maidanezul a răspuns:

Vezi ca mai este un handicapat care cinta muzica de acelasi gen Te vad mirata ca nu ai auzit de handicapat cintind, uite soro cauta dupa nargal.Handicapatul acesta rupe carti de povesti pe scena si zice ca sunt Biblii, o sa il vezi imbracat in piei de oaie si pe post de chitara cinta la furcoi cu pedale si are si cimpoi cu frina de mina ca la masina. Acum este o chestie analfabetii functionali sunt si ei impartiti pe zone de influenta si se bat intre ei cu bitele ca primitivii.O sa zici cum pai uite cum sta treaba se intilnesc AF care asculta manele cu aia care asculta muzica satanista si sa vezi cum zboara pieroaiele si netrebnicii scot ulucile din gardul la oameni si se iau la omor.si tot asa se bat intre ei AF.Mai sunt niste AF care fac opinie separata dar sunt putini si toti fug de ei.Te vad mirata care or fi aceia =rokkeri Aici este mare belea cu astia ca ii numeri pe degete O sa zici de ce pai uite de ce ca nu stiu de sapun si apa, cind coboara din lift parca a coborit dihorul.Ciorapii ii reazema de calorifer ca pe scindura de calcat.Prin parul lor au iesit 50 de generatii de paduchi si nu dau cu gaz.Cind urca in autobuz parca urca boschetarul sare lumea jos. Astia cind apar in piei de oaie fug unde vad si satanistii si manelistii si rokkerii cu bun simt.

| Bogdanux a răspuns:

Muzica lor are tente ce inclina spre satanism.Mi se pare ca doar Dani Filth e...cel putin asa tin minte dintr-un interviu thinking

| a1doru a răspuns:

Asa e, sunt satanisti, si ''face vraji vrajitoresti''.asa mi-a spus si mie un prieten care zice ca le stie el pe toate.da eu nu-l prea cred rolling on the floor

| bendis92 a răspuns:

laughing pentru unii toti rockerii sunt satanisti. Documenteza-te ce inseamna satanist si atunci vei avea raspunsulwinking

Răspuns utilizator avertizat
| ɔɐıɔ a răspuns:

Nu sunt satanisti ca si persoana
doar muzica

| STRINCKS a răspuns:

Ba da. Au declarat in 2006 ca sunt Satanisti... dar asta nu schimba muzica