| FucktheSystem a întrebat:

Am o melodie care am impresia că descrie prea bine domnișoarele creștine average din zilele noastre, păreri?
http://www.youtube.com/watch?v=j8ZF_R_j0OY

8 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Sunt curios daca exista vreun prostalau care sa caute/care a cautat in dex sa vada ce-i aia "Average".

Ar trebui sa se faca un film porno avand ca ca tema chestia asta.

| sublime89 a răspuns:

E clar ca biblia trebuie upgradata putin thinking : ))

| ErrorFound a răspuns:

Bhahahahahahahahahahahahahalaughinghahalaughinghahahahahahaaaaa....prea tarhahahahahahahaha. Hahahahahjahajahjahahjahajhaaaaa...
Prea tare. laughing
Descrie perfect ce se intampla in ziua de azi.

| Kalla a răspuns:

Pune-o la muzica.

| FucktheSystem explică (pentru Kalla):

O să o pun ca sonerie la telefon, îmi e pe inimă.

| Wehrmacht a răspuns (pentru FucktheSystem):

Iti e pe inima? Poate te "trezesti" fredonand pe stradalaughing

| FucktheSystem explică (pentru Wehrmacht):

De parcă ar fi prima dată, azi am cântat-o toată ziua, îmi e frică să mă gândesc ce părere au alți muritori despre mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista creştine ''average'', ci anumite impuneri care sunt semi-încalcate