| Dariusq1 a întrebat:

Am visat ceva destul de ciudat și nu știu ce sa cred. Visul era ceva de genul

Eram ca sub un acoperiș, fără pereți, apoi apare satan cu un fel de demon. Satana era tot negru, cu un cap de capră, slab și cu niste coarne, în spatele lor întuneric curat. Mi-a fost atât de speriat că mi-ai luat cruciulița și am spus tatălui nostru de vreo 7 ori foarte repede că era atât de speriat că mă uitam în pământ cu ochii închiși, m-am uitat în față pentru o secundă și satana a dispărut dar era încă foarte întuneric. Cineva mi-a spus (nu știu dacă un înger sau ceva) să mă duc și să ating crucea albă strălucitoare care era în dreapta mea (nu era acolo când a apărut satana) Mă duc și o ating, totul devine alb și Am văzut o persoană asemănătoare lui Isus cu brațele desfăcute, dar foarte încețoșată, apoi m-am trezit.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu știu ce sa cred. Nici eu nu știu. Satan, cruciulițe, cruce mare. În ce crezi, aceea visezi. Amin,

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Visele nu trebuie luate în considerare!

| Drake21 a răspuns:

Pai tu te ai bagat cu mintea acolo ca altfel nici nu stiai cum arata, vezi ca caile spirituale te pot si inebuni nu doar sa te ajute

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

Ala omul cap de tap e pe internet nu stiu cine la desenat ca are multe forme diavolul, bagase si in Romania 3 statui cu el