| eustefan a întrebat:

Amvazut videoul asta:http://www.youtube.com/watch?v=8JQLgboeipA&feature=relat ed si m-am speriat la culme de tare trebuie va rog vizionati vodeoclipul si dupa raspundeti cina da un sfat bun funda

Răspuns Câştigător
| NihiI a răspuns:

Haha, mereu mă amuză videoclipuri din ăstea care sunt făcute de fanaticii creştini.Nu este adevărat aşa ceva pentrucă dacă şi tu să inversezi acele melodii ai să vezi că nu este nimic adevărat, sunt modificate special de ăia care au făcut videoclipurile să bage spaima în prosti.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Propaganda crestina e in floare de ce? banii astia

| WhatheWow a răspuns:

Cita minte iti trebuie sa crezi trucajele alea?

| eustefan explică (pentru WhatheWow):

Putin ma speriat ca e straniu

| eustefan explică:

Multumesc ca miai zis raman recunoscator