| anonim_4396 a întrebat:

acum vreo 4 luni mi-a murit bunica care am uibit-o ca pe o mama caci ea m-a crescut deoarece parintii erau la munca si am visat-o aseara cum ma lua in brate si ma pupa si eu mi-am dat seama ca e un vis dar e de rau daca o persoana decedata te ia in brate si te pupa?

Răspuns Câştigător
| Laviniargint96 a răspuns:

Salut! dupa cum spui tu bunica ta te-a crescut pentru ca mama era la munca, o iubeai mai mult pe ea nu? ea iti face toate poftele, si capricile.Acum este acolo...sus si are grija de tine, nu este rau ce ai visat eu cred ca este bine poate nu a apucat nici sa te ia in brate nici sa te pupe atunci cand a murit si a facut-o acum in vis happy tine capul sus bunica ta te iubeste si este langa tine chiar daca fizic nu. :*

| andreiflavius a răspuns (pentru Laviniargint96):

Va multumesc pentru raspunsuri si da chiar daca am crescut in casa cu ea nu am apucat sa o pup a murit foarte repede in patul din camera mea ca acolo dormea ea fix cand venisem de la scoala a inceput sa respire greu si nu mi-am dat seama dar cred ca a apucat lumanarea putin

| Laviniargint96 a răspuns (pentru andreiflavius):

Conteaza ca te-a iubit mult si acum va avea grija de tine! nu te mai speria din cauza viselor fi optimist. te pup

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu cred, mai ales ca ai avut o relatie atat de apropiata cu dansa.Eu cred ca te vegheaza de-acolo de sus.Ca si crestin e bine sa dai ceva de pomana ceva de mancare pentru sufletul bunicii tale.Numai bine iti doresc.

| andreiflavius a răspuns (pentru Mihaela1964):

Multumesc la fel cred ca ii este dor de mine si o sa ii dau ceva de pomana

| YoBuDy a răspuns:

Nu este de rau, este ceva normal, ca dupa ce pierzi pe cineva drag/iubit sa iti apara in vise, deoarece acea persoana a insemnat mult pentru tine si pentru moment nu ti-o poti scoate din minte, cu timpul aceste episoade vor trece, deci stai linistit.

| tequilaUniverse a răspuns:

Nu este nimic rău.Doar că în ultimul timp, dacă spui că ai iubit-o foarte mult, înseamnă că tu încă suferi după moartea ei, aşa că te gândeşti mai tot timpul la ea, şi ai ajuns să o visezi.
Sfat:încearcă să treci peste! toate au un sfârşit, până la urmă..trebuie să învăţăm să fim puternici.
Baftă!