| OctavianDanielMaria a întrebat:

'ata cum se joaca Dumnezeu cu planeta Saturn formand hexagoane. Ce puteti spune?' Pe bune Steregoi, ce sa faca Dumnezeu pe Saturn?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adevarat isi spun dany ca eu iahve nu ma implic in chesti astronomice si totul poate fi explicat prin legile fizici, nu am creat omul sa fie prost, am creat omul sa se indoiasca de toate si ma caute prin stiinta

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Cine eu sa ma arat? daca ma aratat cuiva ala moare pe loc

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Inca esti tanar tinere, sa ma chemi la batranete sa ma vezi

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nici eu nu venerez nimic ateule

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai exista doua variante, omul nu pricepe deloc stiinta si stii tu vorba aia... prea prost pentru stiinta incearca religia

sau varianta doi, care e cea mai probabil, e un troll foarte hotarat

| NGheorghe a răspuns:

In poze se vede hexagonul... dar nu se vede d-zeu. Aveți halucinații? Sau luați poza și încercuit-l pe d-zeu ca să vedem mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| NGheorghe a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Alea nu-s ghilimele... aia este o ghilimea la început și alta la sfârșit. (Ce zgârcit ești happy.)
Am observat și cealaltă întrebare și mi am dat seama că te-a blocat. La câte întrebări inutile pune steregoi, lui mi-i lene să-i răspund.

Răspuns utilizator avertizat