| mentholinks a întrebat:

Atarnat pe cruce, dandu-si ultima suflare cu gandul ca sacrificiul sau a salvat intreaga omenire, Isus n-ar fi trebuit sa moara cu zambetul pe buze?

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Dar El asa a murit predandu-si sufletul in mainile lui Dumnezeu si dand dovada de dragostea suprema iertandu-i pe cei care l-au ucis!

| Silyca a răspuns (pentru EmaS):

Arata-mi unde scrie in biblie ca Isus a murit cu zambetul pe fata!

| GRs a răspuns (pentru EmaS):

Parca a spus: "De ce m-ai parasit Doamne". Asta inseamna fericire?

| RAY a răspuns:

A murit trist, tata, tata de ce mai parasit?

| dracu14 a răspuns:

Cine-i isus asta?

| mihaitaLGP a răspuns:

De cine ma rog sa o salveze?

| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Ia bate-ti un cui in palma si zambeste. Ce zici merge? Pui intrebari de copil de doi ani.