| anonim_4396 a întrebat:

Atei declarativa fara frica o data ratiunea tot trebie sa invinga http://www.stiinta.info/......s/756/103/ am evoluat ca sa fim sclavi unui zeu nu se poate sa ne trezim o data la realitate cu toti

4 răspunsuri:
| sinx a răspuns:

Eu ca si ateu nu sunt de acord cu nici o actiune. Asa cum eu am ales sa fiu ateu, altul a ales sa fie crestin. Fiecare alegem ce credem ca e mai bine pentru noi. De aici pana la a incerca sa convingem marea majoritate, e cale lunga si mai mult de atat nu are nici sorti de izbanda.

| anonim_4396 explică (pentru sinx):

E destul sa te declari

Răspuns utilizator avertizat