| tsevaoth a întrebat:

Ce concluzii! http://www.hotnews.ro/......exista.htm

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adeca nu s-au certat deloc? nu au tipat unul la altul? trolling au facut? cum ma cel mai mare ateu si un crestin de frunte nu ne-au dat un bun exemplu de prcaiala, si de jigniri si de cat de adevarat graieste unul fata de selalant? maaaare minune.atunci cum ramane cu atata debordare de intelighentie si credinta di pi TPU?

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Certitudinea când vine vorba de credință e pură ipocrizie. Nici cei care cred în Dumnezeu nu pot să zică că-s siguri (bine, decât dacă depășesc cu mult limita de ipocrizie permisă) și nici ateii nu pot să zică sigur că nu există un zeu.

Răspuns utilizator avertizat