| Jay1 a întrebat:

Ateii sunt liberi să se distreze şi nu consideră că viaţa e lipsită de sens?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Aș cam veni. La munte sau la mare?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt liberi sa faca ce vor.

| Jay1 explică (pentru darrio2007):

Da! De ce nu?- Hai cu noi?

| Jay1 explică (pentru darrio2007):

Indiferent e important că vrei. se poate şi la club.
Asta e suntem tineri iubim viaţa.

| darrio2007 a răspuns (pentru Jay1):

Aș cam veni. La munte sau la mare?

| patrik986 a răspuns:

Atei o sa existe mereu,mai exista si oameni deschisi la minte care vad adevarul si mai sunt si oameni care sunt inchisi la minte, spalati pe creier, condusi de credinta, chiar nu va dati seama ca toate religiile, credinta sunt inventate pentru manipulare si bani? Chiar asa de greu este sa ganditi un pic? In fine, faceti ce vreti cu viata voastralaughing o sa aflam la moarte cine a avut dreptate si cine nu.

| Jay1 explică (pentru patrik986):

Asta e totul pentru manipulare si bani?

| patrik986 a răspuns (pentru Jay1):

Manipulare in masă*

| patrik986 a răspuns (pentru patrik986):

Pai frate, a ucide in numele unei credinte, a cuceri si subjuga popoare in numel unei credinte asta nu mai poate fi numit nici macar uman. Cati oameni au murit si mor in continuare in "numele credintei" si al lui Dumnezeu? Fara numar.

Răspuns utilizator avertizat