| anonim_4396 a întrebat:

Ati auzit despre evanghelia lui barnaba, cea scrisa cu litere de aur pe piele de vital? care a bulversat vaticanul si pe papa? in care se spune ca Iisus ar fi anuntat venirea lui mohamed? aveti mai mult la stiinta? vreun link ceva mai detaliat? cum comentati?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu stiu daca gasesti aici ceea ce cauti:http://www.dcnews.ro/......i-mahomed/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multamesc pentru informatii.interesanta chestie dar nu atat de surprinzatoare privind evenimentele anuntate sau profetite.problema e ca,ceva trebuie sa fie, si sa se intample, iar adevarul va iesi la iveala precum uleiul deasupra apei.este scris; ce e de la oameni trece ca fumul, dar ce e de la Dumnezeu ramane vesnic.