| Sportacus123 a întrebat:

Ați avut vise cu persoane dragi care au murit? Erau fericiți sau triști?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am vise extrem de lucide dar sunt conștient și realist mereu

| Hyperion7 a răspuns:

Da, evident trist
Ba chiar am avut o persoană foarte draga mie care a părăsit lumea asta de tânără și chiar mi s-a rupt inima in doua sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conform ortodoxiei nu trebuie sa crezi în vise! O singura data am avut dar în el eram mica și mergeam cu tata sa luam înghețată!

| nyoentox2002 a răspuns:

L-am visat pe bunelul meu când a bătut la ușa l-am luat în brațe, el părea trist

| ALM2000RO a răspuns:

Da, cu bunicii. Erau fericiți fiindcă am avut vise frumoase cu ei.