| anonim_4396 a întrebat:

De ce eu sufar? De ce la randul meu fac alte persoane sa sufere? De ce e viata asa?straight faceDe ce unii sunt mereu fericiti, in timp ce altii sunt mereu tristi, chiar daca nu o arata?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Raspunsul la toate intrebarile este ca asa vrei tu! Poti sa-ti imbunatesti viata si atitudinea daca vrei.

5 răspunsuri:
| clawss a răspuns:

''Daca n-ar exista fericirea altora nu ne-am mai sinchisi de nefericirea noastra!"
Marin Preda "Cel mai iubit dintre pamanteni"

| Amelia87 a răspuns:

Destinul il facem noi...

p. s- mama de id mai ai si tu! de ce atit de complicat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu ne cunoaștem adevăratele valori și uite așa suferim noi, facem și pe alții să sufere. Viața este cu bune și rele. Și cei mai fericiți au vărsat măcar o lacrimă pe obraz, crede-mă!
Masca pe care o purtăm cu noi ne face să trecem peste toate, chiar dacă sufletul este din ce în ce mai trist.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te pot ajuta decit cu o batista...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga mea hai sa nu i zicem suferinta e mai degraba o depresie suferi pentru ca nu ai prieteni si nu ai cu cine sa vorbesti sau ai un temperament vulcanik si d asta ii ranesti p ceilalti daca ai zice si d c suferi am reusi sa ti dam un sfat mai bun