| lifeForJesus a întrebat:

Ati văzut vreodată un om îndrăcit(posedat)?

19 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Am văzut filme horror, se pune?

| lifeForJesus explică (pentru FucktheSystem):

Doar pentru ca te cunosc... big grin

| FucktheSystem a răspuns (pentru lifeForJesus):

Daaaar... nu mă cunoști.

| lifeForJesus explică (pentru FucktheSystem):

Asta so crezi tu... happy

| FucktheSystem a răspuns (pentru lifeForJesus):

Poi o cred, n-aveai de unde să mă cunoști.

| Rapunzell a răspuns:

Nu m-am putut uita, doar l-am auzit. Si stiu ca s-a vindecat, dupa 9 ani de suferinta, la Moastele Sfantului Grigorie Decapolitul.

| lifeForJesus explică (pentru Rapunzell):

Dupa 9 ani? nu e cam mult? săracul de el.
Eu știu o fata care era îndrăcită, acum e bine și căsătorită și pocăită! și a fost vindecata într-o biserica Crestina din Timisoara(nu dau nume sa nu zică cineva ca fac reclama) in 2-3 ore!

| Rapunzell a răspuns (pentru lifeForJesus):

Este mult, intr-adevar, dar depinde si cati draci ai in tine. Chinurile acelea il ajuta la mantuire.

| lifeForJesus explică:

Ceva,ceva știi tu dar nu tot... big grin
Uni sunt posedați de dracii sau alți călăuziți de Duhul Sfânt? tu ce preferi?

| lifeForJesus explică:

Idioți zici? vad, și am văzut mulți...nu spun unde, ca mi se raportează răspunsul!

| DorelSudoru a răspuns:

Si de mira toti cum de generatiile sunt din ce in ce mai proaste...

| emy a răspuns:

Am mai vazut pe la televizor. Fereasca Dumnezeu pe toti oamenii de asa ceva!

| jo_7646 a răspuns:

Nu am văzut, doar am auzit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îndrăcit în prostie, poate.Și posedat de același lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

M-am uitat la fenomene stranii acum cativa ani pe discovery unde era o blonda posedata si a incercat sa o...nu imi vine in minte acum cuvantul, oricum era oribil poti cauta pe google imi puneam mama la ochi de frica era infricosator! fundita te rog?

Pa, pa!

| Lummy a răspuns:

Da...fereasca d-zeu sa faca vreo criza pe langa tine.

| lifeForJesus explică (pentru Lummy):

Asa a pățit sora mea: a mers cu o prietena buna la biserica si aia nu a știut ca are dracii(duhuri rele în ea) aia început sa facă urat(ceva gen pisica mi-a spus) de s-a speriat și ea!

| Lummy a răspuns (pentru lifeForJesus):

Sa ne fereasca d-zeu de oameni destia.

| lifeForJesus explică (pentru Lummy):

Sa ne ferească Dumnezeu da și noi sa ne ferim! happy