| AndiNyctophilia a întrebat:

Bunahappy Ati vazut vreodata vreun om posedat, pentru ca eu chiar in dimineata asta am vazut ub copil cu capul bagat intre gratiile unui gard, cu privirea fixa si care scotea sunete ciudate, cand am fost la biserica. Credeti-ma, m-am speriat rau de tot si cred ca si voi v-ati fi speriat daca l-ati fi vazut! Astept raspunsurihappy

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu cred ca era posedat, cel mai probabil facea asa intentionat, ca sa atraga atentia sau pur si simplu fiindca asa avea chef. Nu am vazut nicio persoana posedata in viata reala, insa am citit despre cateva cazuri de genul asta. Nu stiu daca pot sa ii spun chiar 'posedare', asta depinde de cat de mult te poate influenta acea entitate negativa, fiindca, de fapt, asta inseamna 'a fi posedat'. Si depinde totodata si de cat de influentabila e persoana respectiva. Insa sunt rare cazurile cand o persoan chiar este 'posedata', pentru ca de cele mai multe ori sunt doar oameni care au pur si simplu intentii rele si actioneaza in cel mai constient mod in ceea ce fac, stiind ca nu este bine/moral/corect/etc.

| AndiNyctophilia explică:

Pe mine a reusit sa ma sperie, ca nu scotea sunete omenesti(facea cam ca Perry ornitorincul, daca nu mai urat) si se uita urat la oamenii care ieseau din biserica, printre care si eustraight face

| CityOfSatan a răspuns (pentru AndiNyctophilia):

Da.Si tipa aceea respira de se auzea in toata bisericastraight face! Deci..Pfffstraight face!

| AndiNyctophilia explică (pentru CityOfSatan):

Mișto.Mi-ar fi plăcut să asist la acea scenă laughing

BTW, știu că întrebarea asta e mai veche decât bunicul, deci cum ai dat de ea? O.o

| CityOfSatan a răspuns (pentru AndiNyctophilia):

Am vazut si eu ca e vechelaughing! Dar na' ma uitam asa de persoane posedate si am dat de intrebarea tahappy!

| CityOfSatan a răspuns:

Sincer,chiar am vazutstraight face! Si am fost de-a dreptul inspaimantata! Eram la o slujba,eram mai mica,si era noapte,si o fata tot urla,si au adus-o cei din familia ei in biserica,nu putea sa stea pe picioare,i se dadeau ochii peste cap si pica, iar cand preotul a inceput sa spun''Te blestem pe tine drace, etc'' ea a inceput sa se zbata sa zica''Te omor, Vaaai, Vinee, Nuuu''! Si nu infloresc nimic! De abia am asteptat sa plec|:

| keikop119 a răspuns:

Nu e posibil ca un om sa fie posedat doar sa aiba o boala mintala grava ...sau poate ca nu...

| raullazar a răspuns:

Poate era un copil obraznic care face glume proaste.Sunt sigur.Stai linistit