| francesca89 a întrebat:

Ati vazut Zeitgeist? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| romichete a răspuns:

Da foarte tare sa te uiti la toate 3 si mai iti recomand end game kymatica sau(esotoric agenda) si cat despre zeitgeist expune dovezi solide palpabile si logice si te lasa sa tragi singura concluziile.happy

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hohenheim a răspuns:

Am citit undeva ca Zeitgeist este o conspiratie pentru NWO.
Nici nu stiu ce parere sa mai am.

| dudumihai a răspuns:

A fost interesant, eu m-am uitat la prima parte.Documentarul Zeitgeist a fost demontat de profesori de filozofie si istorie.Ei au observat ca autorul il aseamana fortat pe Hristos cu Horus...si nu respecta un principiu fundamental - principiul egalitatii.De ce acest documentar nu ataca si celelate religii - budista, hinduista, musolmana si se refera numai religia crestina.E ca si cum 3 hoti iti sparg casa si tu acuzi numai unu din ei ca asa vrea muschii tai asa e si Zeitgeist.Autorul filmului stie de ce.

| cudyu007 a răspuns:

Am vazut doar prima parte tonguehappy. a fost super mi se pare interesant acum o sa ma uit si la 2

| InspectorulTPU a răspuns:

Ce? Nu inteleg nimic. Invata, sa scrii mai clar!

| OmletteDuFromage a răspuns (pentru InspectorulTPU):

Asa se numeste filmul, ea a scris destul de clar.