| radu75 a întrebat:

Ce parere aveti despre documentarul ZEITGEIST? A mai aparut o parte - ZEITGEIST addendum.

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Cel mai interesant documentar pe care l-am vazut.De fapt le-am vazut pe ambele.Iti poate deschide ochii, si iti poate arata o alta "fata" a lumii.Eu citisem in prealabil asa ca eram destul de familiarizat cu subiectele discutate in acel documentar.Eu il recomand cu placere, dar e bine de stiut ca poate schimba unele conceptii.Primul este clar pro-ateism, asa ca cei credinciosi vor avea ceva probleme in a-l "digera" dar in rest, este foarte informativ.

1 răspuns:
| Cretzule a răspuns:

Cel mai idiot documentar vazut vreodata!