| d0areu a întrebat:

Bun TPU! Azi merg pentru prima data la o nnunta de pocaiti, imi puteti da niste sfaturi?

6 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Fii om.

| ywar a răspuns:

Ti-as spune eu ce sa faci dar mi-e ca ma dau astia afara de pe site happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie tare aiurea, nu prea ai ce face la o nunta de pocaiti.
Incearca sa nu agati fete pe acolo, ca sunt cam timide si ciudatele laughing (daca esti baiat, sper ca nu ma insel).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Privesti cum se desfasoara evenimentul la ei laughing n-ai ce sa faci.

| Kandia15 a răspuns:

Ce sfaturi am putea sa iti dam? laughing Fii tu insuti, incearca sa te distrezi. Habar nu am cum o sa fie si ce o sa fie laughing

| Adiiiiiii69 a răspuns:

O sa te plictisesti..parerea mea