| Rezidiri a întrebat:

Buna!
Am înțeles de la o cunoștință ca la Mitropolia din Iași se fac excursii destul de des la diverse mănăstiri din Piatra Neamț sau Suceava...se plătește o suma de bani dar nu stiu exact cat.Ar putea sa ma ajute cineva cu informații, as vrea sa particip si eu la aceste excursii!
Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

Mai bine întrebi un preot sau pe cineva din apropiere care te poate îndruma în acest sens.
Îți doresc o zi bună!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Au citamai agentia de turism nemernicii. Fix linga mitropolie, pe Stefan Cel Mare. Linga cofetarie/patiserie si magazinul cu obiecte de cult. Tot ale mitropuliei si alea, normal.