| SunriseKid a întrebat:

Am o intrebare si rog raspunsuri civilizate si concrete de la oameni care chiar stiu despre ce vorbesc, fara mistouri si bagari in seama aiurea happy O fata/femeie musulmana, poate avea un iubit de alta religie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur.Religia nu poate constitui un impediment decat pentru habotnici, sau primitivi. Dragostea este dragoste si religia este religie.Sacrificand dragostea pe altarul religiei, poti ajunge sa urasti religia.

7 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Da.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da si invers

| Zenicide a răspuns:

Nu pe planeta asta laughing
Glumeam, desigur ca poate avea. Dar nu in tari musulmane laughing

| LoveToHate a răspuns:

Evident.

| RAY a răspuns:

Da,dar potrivit dogemlor fata trebuie sa treaca la religia barbatului sau invers, sau devi atee si te rezolvi

| Thunderstruck a răspuns:

Da, si eu am vazut o data un ateu care si-a omorat fiica pentru ca vroia sa se casatoreasca (,) cu un crestin...Not.

| LegionarulRoman a răspuns:

Nu.