| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy are cineva duhul sfant?

18 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Da, e la mine sub pat...

| alinutzaap a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Sti macar ce inseamna/>?

| Zenicide a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Nu stiu de unde iti cumperi iarba dar vreau si eu happy

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru Zenicide):

Poate ne intalnim si iti dau si tie...batting eyelashes

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru alinutzaap):

Da, ca un duh sfant e sub patul meu. o.O

| Woodenpints91 a răspuns:

L-am avut eu, dar l-am dat la shcimb pe 2 beri şi o ţigară.

| Klepto a răspuns:

Duhul sfant, not available in stores.
Eu zic sa combini un duh, cu ceva sfan, acum de unde gasesti tu un duh, nu stiu, aladin ala a murit, doar ala avea lampa cu duh.
Varianta unu, freci toate lampile pe care le vezi, daca iese un duh, te-ai scos, daca iese vanzatorul si te intreaba de ce le violezi lampile, fugi.
Varianta doi, duhul intra si la categoria gaz, deci mananci un ceaun de fasole, si cand tragi un "gaz", iti bagi fundul intr-un borcan si il inchizi ermetic.

Acuma partea cu sfantul, ca sa sfintesti duhul ala, iti trebuie pe cine capabil, gen un popa, un protopop, poate chiar ceva mai sus.
Daca ai vazut cum se sfinteste ceva vreodata, procesul este simplu, un nenea in haine negre emo iti da cu o stopitoare manuala pe masina, casa, pe tine, pe caine, pe wc-ul din fundul gradinii etc.
Ii simplu, gasesti un popa care sa scuipe(pe gura), cand el se pregateste sa lanseze naveta SpitFlegma, tu scoti repede borcanul si o prinzi.
Ta-da, duh sfant inovat.
Daca asta nu merge, te apuci la fugarit porumbei prin parcuri.Ii prinzi, si ii intrebi, tu esti duhul sfant? Cum minciuna nu este permisa la el, sigur o sa spuna adevarul, asta daca nu a facut un juramant de tacere.

| KodrutZ a răspuns:

Mai am vreo 500 de grame in congelator. Il vrei sfint asa cum e, sau il pun la desfintit?

| DorelSudoru a răspuns:

60lei

| Birjaru a răspuns:

Iar a iesit pe sub poarta?

| Toluk19 a răspuns:

Da ce nu esti botezata? Cind la botez striga > In Numele Tatalui a Fiului si a Sfantului Duh! Amin!
Deci sfinta Treime! Duhul Sfint este Minghierea Domnului care te invata tot ce spune el, de asta trebuie credinta!

| Toluk19 a răspuns:

A te boteza, inseamna a primi Harul Lui Dumnezeu pe Isus ca Domn Si Mantuitor, si tot primesti si Duhul Sfant pentru asta trebu credinta oameni buni!

| ForJesus a răspuns:

Ioan 14:23
Drept raspuns, Isus i-a zis: "Daca Ma iubeste cineva, va pazi cuvântul Meu, si Tatal Meu îl va iubi. Noi vom veni la el, si vom locui împreuna cu el.

| Archdaemon a răspuns:

Eu il am intr-o sticla

| alinutzaap a răspuns:

Tu il ai?:-o

| alinutzaap a răspuns:

Ce ti s-a intamplat?hee hee

| cucarachaalien a răspuns:

Ce fel ai pus intrebarea laughing. De parca ar fi ceva de tinut in buzunar.

| saharazanss a răspuns:

Instaleazati norton 360 ca este mai nou ca duhul sfant