| Girly97 a întrebat:

As vrea daca puteti sa va uitati la acest clip care dureaza 3 minute si sa imi traduceti ce spun ei: engleza nu este limba mea materna. Inteleg ca este o gluma a catolicilor, dar nu am inteles tot ce au spus. As vrea sa stiu despre ce vorbeau politistii in masina si ce ii spuneau tipului pe care l-au prins. Cea mai buna traducere primeste funda! https://www.youtube.com/watch?v=rgUmBPGiTv8&list=PLRv8sN a7ZzClS4 XovoZPrqbEiT4omv6Er

Răspuns Câştigător
| angREX a răspuns:

Hei. In masina nu prea are rost sa iti spun ce vorbeau politistii, vorbeau despre casa, chestii de astea normale. Cand l-au vazut pe baiatul ala au fugit dupa el pentru ca au vazut ca are un sandwich cu carne, iar cand l-au prins (o sa iti spun in mare, nu are rost sa iti spun fiecare replica in parte) l-au intrebat ce are acolo, le-a raspuns: doar ceva sa mananc, iar ei i-au amintit cu un verset care zice "No meat on Friday", adica fara carne vinerea, el incearca sa se scuze ca a uitat ca e vinerea si ca de obicei uita, iar ei au zis ca e ziua lui norocoasa pentru ca s-a creat o noua aplicatie pe telefon in care ii aminteste in fiecare vineri inainte de mic dejun, pranz si cina sa nu manance carne.
Sper ca te-am ajutat laughing

2 răspunsuri:
| Ben00 a răspuns:

De unde stii ca-i regie catolica?

| Girly97 explică (pentru Ben00):

In primul rand pentru ca SUNT catolica, in al doilea rand, cei mai multi englezi sunt catolici asa ca ei sunt total opusul nostru: in Romania exista multi ortodocsi, ei au multi catolici.