| denisa27 a întrebat:

credeti in fantome? Ati vazut vreo data una? Credeti ca ne pot face rau (daca exista)? Eu cred in ele, si am un prieten care cica poate comunica cu ele straight face. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Foxie2 a răspuns:

Hei-hei haideti sa nu intrecem masura
(@ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD)

Voi nu credeti nici in Dumnezeu, ce dovezi *stiintifice* aveti voi ca nu exista?
Nu stiu daca exista fantome si stafi...etc, parerea mea e ca sunt niste povesti de speriat copiii nimic mai mult.oh go on
Dar eu cred ca exista asa-zisul "rau" (lipsa lui Dumnezeu) dupa cum spune enstein, acest demon, iti poate face rau dar nu in sensul ca vine si te sperie noaptea si te papa laughing astea is filme horror.
O zi bunawinking

25 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Da am vazut, bunica mea goala.:I (e mai rau decat daca ai vedea o fantoma)

| AndreiGabi a răspuns:

Nu exista si prietenul tau e putin nebun.

| BubblesDoubleS a răspuns:

1. Nu nu cred in fantome. (Poate fantoma Casperhee hee -"exceptie ") laughing
2. Am vazut. In vise si filme.
3.Da ne pot face rau. Daca visam prea mult la ele ...om face infarct presupun. (Iarasi vise si filme, imaginetie etc etc)
4.Ce sa cred. thinking Prietenul tau are imaginatie bogata. Recomanda-i sa se apuce de scrishappy.
Noapte cum doresti. happy
"

| BubblesDoubleS a răspuns:

Hello happy.
1. Nu nu cred in fantome. Poate fantoma Casper -"exceptie" laughing.
2.Ce-i drept ca orişice om am văzut. In vise si filme.
3.Da, din cate ştiu ne pot face rău. Dacă le vezi posibil să faci infarct pe loc... => Iar în vise şi filme.
4.Ce pot să cred, prietenul tău are o imaginaşie bogata. Zi-i sa se apuce de scris.

| BubblesDoubleS a răspuns:

In numele neatentiei mele, va rog sa ma iertati ca am postat de doua ori acelasi comentariu. big grin

| Necrophagist a răspuns:

Fantomele sunt doar un raspuns ca urmare a evolutiei pentru simtul pericolului
Alta explicatie este ultrasunetul, un sunet de frecventa redusa.1 -20Hz.O parte din populatie este sensibila la el,poate creea efecte bizare, anxietate, frica si asa mai departe

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Tampit`o.phbbbbt

| Eღilia62 a răspuns:

Eu cred ca exista.Sufletele unora raman blocate pe pamant pentru ca nu-si dau seama ca au murit.

| WeeD a răspuns:

Mai lasa filmele de groaza si te du` pe la Biserica.

| Nymphetamine a răspuns:

Nu cred, nu am vazut si cred ca iti bati joc de noi.

| KoKo56 a răspuns:

Sugestia mea e să nu mai tragi atât pe nas! Fantomele sunt o chestie de speriat copiii.

| FesCuDungi a răspuns:

Eu cred ca da din dinti aiurea! nu cred in ele, nu exista!

| agentulagent a răspuns:

Este o vrajeala ce zice acel prieten al tau. Nu exista asa ceva si nu ai de ce sa te sperii happy

| russyy a răspuns:

Exista

| fulvia a răspuns:

Cred, dar intr-n anume fel. Si sunt sigura ca prietenul tau nu poate comunica cu nici o fantoma. A vazut prea multe filme. Spirite, da, si sunt rele sau bune, dar pentru asta trebuie sa apelezi la cineva care te poate lamuri.Stai cuminte, cind o sa vezi una, scrie-mi.

| denisa27 explică:

LLTCATpRoduction ce tare ai spus-olaughing...ai inteles tu gresit.Nu il cred pe el, eu am crezut inainte sal cunosc pe elhappy. si nu imi este frica, eram doar curioasa ce parere avetibig grin.

| denisa27 explică:

ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD mah ai mancat stricat? A fost doar o intrebare...ce mare lucru? Asa cum exista oameni.animale...si asa mai departe pot exista si ele.si eu cred pentru ca am vazut. Stai linistit ca nu vorbesc fara mine.

| denisa27 explică:

Bah (ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD)
ce cauti la intrebarea mea? Tea obligat cineva sa comentezi? Veziti de treaba ta

| denisa27 explică:

Da intr-adevar nu cred in Dumnezeuoh go on.Heeeey cred in Dumnezeu dar asta nu inseamna ca nu am voie sa cred in fantome sau spirite. Dumnezeu ne-a dat un spirit iar acel spirit poate ramane aici.este posibil si este doar parerea mea atata tot.Ce sariti asa pe mINE Ca am pus o intrebare? Si 666 nu l-am pus pentru ca ii numarul lui satana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi in ele fiindca nu crezi in Dumnezeu, si fiindca ai nr lui antihrist 666.prietenul tau comunica cu ele? e foarte bine.inseamna el este profetul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista,is suflete ce au murit si nu si-au gasit linistea,daca face rau? depinde de acel suflet ratacit...ce vrea de fapt? bunica mea mia povestit ca ea cand era mica,a vazut cu ochiii ei in drum spre casa,trecea prin padure,a vazut o fata in alb,,,deci? si sunt locuri unde fac oamenii accidente de masini,ai vazut la Tv,si la mine in sat este un loc unde multe masini au facut accident, ciudat, exact in acelasi loc?

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Ei aberatii aduse aiurea,ce fantome? prietenul tau face misto de tine, cati ani ai? de il crezi? si nu l-ai intrebat ce vorbeste cu fantomele? as vrea si eu o comanda la adresa:Brasov,. skei si atat.ca daca e fantoma nu are problema, presupun ca are instalata unlima harta pe gps si ma gaseste repede.nu mai crede in prostii. face misto de tine.sau poate mintea lui e ramasa in urma la ce a vazut pe Discovery channel, sau pe ce se uita el.intreaba si tu ce vorbeste cu fantoma? o invita la o bila, la un meci? la ce? ca as veni si eu sa o vad.ca nu am vazut decat pe la desene si filme horror sau comedie.no acum depinde poate chiar vorbeste cu ele dar visand, si el poate nu isi da seama ca viseaza.dar in fine.eu nu cred,nu am vazut si chiar daca sunt fantome, nu imi doresc sa vad,, bafta la speriat fantome sau invers

| Babyfuckyou a răspuns:

Mie una chiar imi place sa cred in fantome ma fascineaza! ma uit mai tot timpul la emisiuni de exemplu fenomene stranii...

| snowyyy a răspuns:

Nu te supara, ce fumeaza prietenul tau?