| EmaS a întrebat:

Buna,dragii mei, cum va simtiti in noul an, mai maturi, mai intelepti, mai aproape de vesnicie? http://www.youtube.com/watch?v=6AoeDXUJ-Rw

Răspuns Câştigător
| Raniia a răspuns:

In sfarsit anul2012 s-a terminat.Pentru un inceput de an minunat si relaxat am apelat la un prieten de nadejde, Domnul Isus, care bine dispune si este un prieten ideal pentru toti cei care au nevoie de pace si liniste sufleteasca.Acum ma bucur de clipe minunate alaturi de cei dragi.

35 răspunsuri:
| EmaS explică (pentru ManStrong):

Sincer, nu as mai vrea sa am mai putin cu 20 de ani si sa trec iar prin necazurile vietii.

| ManStrong a răspuns (pentru EmaS):

Dar daca ar fi sa treci prin ani de fericire chiar si asa paminteasca cum e?

| EmaS explică (pentru ManStrong):

Viata este frumoasa, dar treci si prin multe necazuri, nu suntem scutiti de ele.http://www.youtube.com/watch?v=kAmdAOz6mAo

| ManStrong a răspuns (pentru EmaS):

Pai cum ai sti ce mincarea buna, daca nu ti ar fi foame?

| EmaS explică (pentru ManStrong):

Asa este, nu ai stii ce este fericirea daca nu ai gusta din cupa amaraciunii.