| AaNn7 a întrebat:

Il cunoaste cineva pe parintele Marius Vasile Lacatusu, parohul de la Biserica Eroii Revolutiei (Calea Serban Voda, Bucuresti - Biserica are hramurile,,Nasterea Domnului" si,, Inaltarea Domnului la cer")? Am fost de cateva ori la aceasta biserica (cu toate ca eu nu sunt din Berceni) si mi-a placut foarte mult de dumnealui, de modul cum tine slujbele, predicile si cum se comporta cu oamenii (mi se pare foarte apropiat de oamenii din parohia sa). Va rog, daca

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu-ți dau detalii despre popa ăla hoț și mincinos, dar te sfătuiesc să te documentezi mai bine cu privire la religia asta plină de cruzime și minciuni.
http://crestinismulexpus.blogspot.ro/

| AaNn7 explică:

*** continuare intrebare: Va rog, daca puteti sa imi dati mai multe detalii despre dumnealui. Multumesc!