| anonim_4396 a întrebat:

Cu cate zile de post + abstinenta v-ati spovedit cel mai mult si cum s-a simtit?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu ma spovedesc in fiecare zi, cand popa e beat eu il spovedesc si invvers

| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Cel mai mult am tinut post 20 de zile.

| sublime89 a răspuns:

Cu zero zile, doar nu-s nebun sa ma infometez singur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

40 de zile am tinut post + abstinenta. M-am simtit extraordinar. Nu este dovedit stiintific, dar simpla abstinenta va aduce multe schimbari in bine in viata ta.

O zi frumoasa!

| SunOfThe a răspuns:

Post? serios?
Vreo 40 si abstinenta la fel... a fost putin naspa... dar pe urma m-am simtit mai bine. Parca m-am calmat, incearca sa vezi pe propia piele