| Alexandrup a întrebat:

Buna TPU.Am lipsit de la 2-3 lectii de Religie fiindca aveam meditatii si nu am putut sa schimb meditatiile.Acum,dupa ce am schimbat, credeti ca profa de religie o sa ma creada daca vin cu scuza asta ca am avut meditatii?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Vorbeste cu parintii sa faca cerere sa nu mai urmezi orele de religie si astfel nu iti vei mai pierde niste sute de ore din viata aiurea.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Contează să spui adevărul.

Răspuns utilizator avertizat
| NameoftheCentury a răspuns:

N-ai pierdut nimic nou oricum.

| MrStealYourGirl a răspuns:

E de religie. Daca nu te crede, ii dai numărul părinților tai, ca profa ta sa-i sune ca să se convingă.