| mrjohanys a întrebat:

CALENDAR CU PREOTI ROMANI GAY
Vreau si eu sa vad ce (părere) pareri aveti,

vizionati clipul(linkul) de mai jos

http://www.rtv.net/......59875.html

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o aiureala. Am vazut stirea pe mai multe posturi TV si toate spuneau ca nu este vorba de preoti ci de profesionisti. De altfel se vede si cu ochiul liber, la felul cum arata fizic.
La Multi Ani!

| danay72 a răspuns:

E bine ca oamenii incep sa vada ca atitudinea preotilor nu e in armonie cu Biblia, si pentru ei religia e o afacere nu un lucru prin care sa-i ajute pe oameni sa-l cunoasca pe Dumnezeu. Oricum Biblia spune ca oamenii inainte de sfarsit vor vedea mizerile crestinatatii si sunt indemnati sa iasa din ea. Apocalipsa18:4-8,1Corinteni6:9,10

| Jardelin a răspuns (pentru danay72):

Mai handicapatule, ala este un calendar cu niste tipi oarecare care se cheama modele, care pur si simplu pozeaza in niste haine preotesti. Poate ca nu au intrat in viata lor intr-o biserica! Ete cum s-a gasit un jegos cu mintea lui incetosata sa abereze la inceput de an, ca vezi Doamne preotii ortodocsi nu sint in armonie cu Biblia si ca pentru ei religia este o afacere! Dar tu esti in armonie cu Biblia? Nu esti, esti in bezna si mai esti si in bezna bunului simt!

Ai grija ce debitezi! Iti recomand sa te gindesti de 100 de ori inainte!

| ady123 a răspuns:

Nu vad sensul...si nu cred ca il voi vedea vreo data

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E o facatura, cine-i cunoaste sa le dea numele si ocupatia reala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrat.pe site-urile porno.am vazut oameni ca mine si ca tine, practicand dupa cum bine stii, nu rugaciuni, nici metanii, nici vreo alta forma de meditatie.ci balacareala si desfrau, scarbos animalic, decadent. vrei linkuri?

Răspuns utilizator avertizat