| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere de cartea și exemplul lui Ben Carson "Și tu ai creier" Din prostul clasei așa cum a afirmat el a devenit un renumit și bun medic neurochirurg. Eu dintr-un om cu anxietate, timd pot să îmi îndeplinesc visele in viitor la refer și să ajung sa lucrez și eu în domeniul sănătății de orice fel?(normală,alopata,naturistă,farmaceutica,de relaxare,de îngrijire,energetica, biorezonanta etc)
Daca el a putut atunci nu pot incerca și eu?
Să îmi cumpăr sau nu cartea și să o citesc sau nu? A citit-o ci eva și l-a ajutat?
Deja parca-s decis să o cumpăr dar vreau sa aflu și părerile și impresiile voastre despre carte și despre Ben Carson.

Răspuns Câştigător
| Ioseba a răspuns:

Desigur ca poti sa iti indeplinesti visele si sa iti faci o cariera, cu sau fara cartea aceea. Poate te-ar motiva putin. Dar daca ceri ajutorul lui Dumnezeu si iti faci partea ta, adica sa inveti vei reusi. Mult succes iti doresc!

1 răspuns:
| mODIN a răspuns:

De ce intrebi inainte sa cumperi o carte? laughing
Cartile chiar nu sunt asa scumpe, nu vorbim aici de o masina. Ia-o, citeste-o si vezi dupa daca a meritat.