| anonim_4396 a întrebat:

Când se comite un pacat lesne-iertator? Daca te-ai duce la spovedanie care ar fi primele pacate pe care le-ai spune?

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Eh,dar aici nu suntem la spovedanie!

| 4b a răspuns:

Nu merg la spovedaniewinking

| WhatheWow a răspuns:

Eu i-as marturisi ca-i urasc pe homosexuali si pe satanisti; e asta un pacat, nu?

| EmaS a răspuns (pentru WhatheWow):

Trebuie sa iti fie mila de ei.

| Narfundo a răspuns (pentru WhatheWow):

Este al 7-lea pacat de moarte.Pacatul maniei si Dumnezeu ne invata sa nu purtam suparare si pica nimanui.

| dragos9234 a răspuns:

Pai sa spunem ca prin absurd dumnezeu ar exista, m-as duce la popa si i-as spune ca nu am crezut in dumnezeu.

| martzian a răspuns (pentru dragos9234):

Raspunsul tau este inspirat si de bun simt. De acolo se incepe cu marturisirea.

| Adbbmsh a răspuns:

Eu nu mai raspund la intrebarile tale caci tu ereai ala cu penisul muscat laughing))