| cedracumacauti a întrebat:

Cat de des trebuie sa mergem la biserica?

Răspuns Câştigător
| adaxbye a răspuns:

Cred ca e bine sa mergem duminica. Adica eu nu prea merg, da asa stiu ca e bine.

9 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Nu ar trebui sa mergi la biserica.Biserica este o institutie de tip mafiot care are venituri uriase nejustificate.Tu ducandu-te ii incurajezi.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, in mod normal duminica si la sarbatori. Daca te poti duce si mai des, no problem.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Cat de mult iL iubesti pe Dumnezeu?

| Evolution a răspuns:

Ce întrebare aiurea... ori de câte ori vrei tu happy nu e obligatoriu.

Răspuns utilizator avertizat
| LIN2010 a răspuns:

De cate ori simti nevoia sa intri in Casa Domnului.

| IoanieCriminalul a răspuns:

Depinde cat de ridicol esti!

| Iuiu34 a răspuns:

Pai..in fiecare duminica daca nu suntem bolnavi sau avem ceva foarte important de facut...sau de mers undeva neaparat big grin

| Lorena-Andreea_Enciu_1992 a răspuns:

Eu merg n fiecare Duminica sau in ide sarbatoare.Dar nu inseamna ca nu poti sa te duci in fiecare zi. Sper ca te-am ajutat.