| Silviuloan a întrebat:

Cati dintre voi ati visat-o pe Maica Domnului, in ce imprejurare, va spus ceva? Ia-ti vazut chipu? Daca se poate numai Crestini Otrodocsi sa raspunda la intrebare.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu n-am visat-o niciodata pe Maica Domnului, dar l-am visat pe Dumnezeu sub forma Sfintei Treimi. Mi-a spus sa vin la El dar eu am spus ca vreau sa ii chem si pe parinti. Dar cand am venit am nu mai era.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Şi ce scrii creştini cu literă mare?
Or fi vreo entitate superioară sau ce?

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Ei bine la un moment dat imi amintesc ca facusemi urticarie, tot avusesemi pusee, eram de paste si nu am putut manca oua sau cozonac.Si la un moment dat am visat-o,intr-o noapte,pe Maica Domnului,cu mama ei, care e patroana mea spirituala si cu Iisus. Unul dintre ei mi-a spus sa nu imi fac griji caci voi scapa de urticarie, ma atinse pe maini, pe unde aveam pete si ele au disparut.Si intr-adevar, cand m-am trezit nu mai aveam nimic.I-am povestit si bunicii mele si parintilor mei. Bunica mea m-a crezut dar parintii mei nu

| Nonono a răspuns:

Eu iti zic sa nu crezi in vise. Iti dau un articol sa il citesti. Sper sa-ti fie de folos!

http://www.sfaturiortodoxe.ro/pcleopa/14vise.htm

| Silviuloan explică (pentru Nonono):

Dar chiar si atunci cand o visezi pe Maica Domnului? Duhovnicul mi-a spus ca e lucru mare sa visezi pe Maica domnului Sau pe fiul ei Iisus Hristos

| Nonono a răspuns (pentru Silviuloan):

Normal ca e lucru mare. Dar sa nu te increzi in ele sau sa crezi ce zic. Pot fi duhuri inselatoare.
Da citeste articolul acela. Vezi ce zicea pr. Cleopa Ilie. Numai bine! happy

| Istrate_Ovidiu_Si_Larisa_1970 a răspuns:

Am văzut-o inaltandu-se la cer împreună cu alte persoane mi-a dat un sentiment de siguranță parca mă salvase de la ceva împreună cu fiul meu

| Voiculescu_Zeitadelagreci_1980 a răspuns:

Eu am visato in aprilie de 2 ori anul trecut de doua ori in aceas luna?