| Luizaaa a întrebat:

Bună TPU!
Bunica mi-a zis că a vazut-o pe Maica Domnului. Mi-a zis că se uita la televizor și când s-a uitat pe fereastră,a vazut-o pe Fecioara Maria și pe Dumnezeu. A zis că se simțea foarte bine in acel moment,menționez că este bolnavă,in fiecare zi îi este rău. Dupa cum am spus i-a văzut nu i-a visat. Deci, ce ar putea însemna?
Mulțumesc!

11 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Sotul meu care a murit iertat fie si care a fost ateist, inainte sa moara avea viziuni cu Fecioara Maria.Eu sunt credicioasa totusi niciodata nu am avut astfel de viziuni.Eu cred ca ai astfel de viziuni cand ai foarte mare nevoie de credinta, sau de incurajare spirituala.

| Luizaaa explică (pentru gemeni6226):

Condoleanțe. Poate că așa este. Ea este foarte foarte bolnavă, nu este zi in care sa nu se simtă rău și nici doctorii nu fac nimic. Se duce la spital intr-o stare foarte rea și îi spun că nu are nimic. Mulțumesc pentru răspuns!

| gemeni6226 a răspuns (pentru Luizaaa):

Imi pare foarte rau pentru bunica ta.In mod sigur tii foarte mult la ea.

| Luizaaa explică (pentru gemeni6226):

Da,tin foarte mult la ea. Mi-a spus că acum o vede mereu. Dar acum, a zis că era la fel la fereastră și a vazut-o plângând. Mă gândesc să îl întreb pe părinte ce înseamnă.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Luizaaa):

Daca ai incredere in Parinte ar fi binevenit o convorbire cu el, eu desi am credinta nu am un duhovnic, la parohia unde apartin a vb foarte urit cu mine preotul de atunci nu i-am calcat pragul.Dar doctorii ce spun?

| Luizaaa explică (pentru gemeni6226):

Doctorii... doctorii nu spun nimic. Se duce pe jumătate moarta la spital și nu îi fac nimic. O duc din spital în spital. Are spondiloză, spune că îi "vâjâie" urechile, că are capul greu și nah... de la ureche se simte rău, nu are echilibru și îi e rău mereu.

| asdfgsgj123 a răspuns (pentru Luizaaa):

Cum se simte bunica ta?

| Luizaaa explică (pentru asdfgsgj123):

La fel, rău. Ieri a stat în casă aproape toată ziua, nici nu prea aude. Nu știm cum să o ajutăm...

| 393Dan a răspuns:

Inseamna sa nu pierzi speranta, ca Ei s-acolo, Ei se uita peste voi.

| asdfgsgj123 a răspuns:

Inseamna ca mamaia ta se va duce in rai

| Luizaaa explică (pentru asdfgsgj123):

E mult prea devreme, nu vreau să o pierd.