| Ionut1492 a întrebat:

Cati saraci ar fi putut fi ajutati cu banii investiti in Catedrala neamului?

Răspuns Câştigător
| Mclaren12 a răspuns:

Probabil toti saracii din tara.

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Destul de multi

| Holiday a răspuns:

Cand va aud cu ajutatul saracului mi se scoala parul in cap. Saracul e asa pentru ca e prost si puturos(cu putine exceptii, respectiv cei ce sufera de diverse boli grave de cand sunt copii/adolescenti).
Educatia e cheia eradicarii saraciei, nu pomana.

Răspuns utilizator avertizat
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

E destul de stupid sa pui aceasta intrebare, din moment ce s-ar fi putut gasi si alte motive pentru care acei saraci sa nu fie ajutati.

Răspuns utilizator avertizat
| Mircea08 a răspuns:

Nici unul. Acei bani care au avut o destinatie inutila, ar fi fost investiti tot in ceva inutil deoarece conteaza constiinta posesorului nu suma in sine.

| Saiko10 a răspuns:

Destul de multi.

| lilianaadelina a răspuns:

Toti!