| Purgatoriu a întrebat:

Ce as putea face pentru a imi ridica moralul?

20 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

,,Doua femei priveau prin ale temnitei zabrele:Una zari noroi, cealalta cerul plin de stele''Fiecare dintre noi putem alege cum sa ne evaluam viata:putem vedea noroiul sau ne putem ridica privirea spre stele.Toti trecem la un moment dat prin imprejurari ce par a fi zabrelele unei temnite. Dumnezeu vrea ca noi sa invatam sa fim multumite in situatia prezenta, nu doar cand aceasta se indreapta.Partea ta in acest proces de invatare a multumirii consta in alegerea pe care o face inima ta.

| n0matterman a răspuns:

Sa nu-l mai scapi...

| shadovv a răspuns:

Adu un cric.

| Purgatoriu explică:

Raspunsul tau chiar mi-a ridicat moralullaughingrolling on the floor

NOname
| NOname a răspuns:

Să citești postările lui Ponei: http://www.TPU.ro/utilizator/jume/răspunsuri/.
Va dispărea și ultima urmă de mahnire sau plictiseală.

| beaa a răspuns:

Impartaseste-ti sentimentele unui prieten matur si demn de incredere. Deschizandu-te fata de altii, zbuciumul tau sufletesc se va atenua si vei putea privi lucrurile dintr-o alta perspectiva.

| sylarz a răspuns:

Bei bere pana intervine schimbarea la fata tongue! funda pls :X

| Archdaemon a răspuns:

Asculta rock daca nu iti trece baga capul in zapada

| Reek54 a răspuns:

Ia'ti un chinchilla! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia o revista porno.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asea o fi vampire.dar gura pacatosului, adevar graieste.

| bloodyhell a răspuns:

Asculta niste rock \m/

| Purgatoriu explică (pentru bloodyhell):

Rock-ul nu e mereu cea mai buna solutie...

| gigite a răspuns:

Sa te duci sa dai niste mancare la porumbeii din zona unde stai ( paine si chiar resturi, arpacas, malai, grau, seminta de fl. soarelui sau soia etc.) si la niste catei din strada fara stapan dar, care asteapta macar o bucata de paine de la tine ca sa-ti treaca si sa ti se ridice moralul!

| s3my a răspuns:

Depinde ce te-o suparat. Asculta muzica, iesi afara, fa un om de zapada. Fa ceva de mancare. Mentine-te ocupata, pe scurt.

| Radyr a răspuns:

Fap.

| stormer a răspuns:

E na acum iesi pe afara cu prieteni, distreazate, asculta muzica...

| fdsb fhdbs a răspuns:

Incerci sa ridici moralul altcuiva. Chiar ajuta! Poti sa raspunzi amabil la intrebari pe TPU big grin

| Cipiii a răspuns:

Moralul la pamant? daca e din cauza iubirii incerca sa uiti sau... nu stiu... gandeste-te la lucruri frumoase si sa socializezi cu cei din jur! SUCCCES