| AvalohAlyn a întrebat:

Ce credeți că ascunde Vaticanul in biblioteca aia mare și secretă a lor? Ceva secrete importante dar ascunse de omul de rand? Așa se speculează.

31 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Aşa şi este nu numai se speculează că este.Aruncând o privire în istorie observăm că ei sunt cei ce au impus cu forţa acest program; Adică creatorii creştinismului, iar ceea ce ascund ei este adevărul cum că ceea ce au făcut în istorie este doar un mijloc de manipulare mentală a omului, nimic divin real.Ca noroc că au avut loc şi scurgeri de informaţii, iar cei ce le-au găsit au devenit non creştini.Prin asta deconectându-se spiritual de al acest program.