| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Ce credeti despre aceste cantece patriotice?
http://www.crestinortodox.ro/......-2498.html

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca, frumoase sant, pastrate sant in sanul manastirilor noastre, bune pastratoare a spiritului si identitatii noastre nationale.pacat ca numai acolo.iar religios vorbind,este ca o gura de aer proaspat,pe langa slujbe,rugaciuni, postire, si toate cele, o mica schimbare de camtari, melodie si un pic de culoare muzicala in viata tihnita de manastire.asta e parerea mea si ma bucur ca putem auzi aceste cantece in manastirea marelui nostru voievod Stefan.

2 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Îmi permite cineva să le editez și să pun blast-beat-uri pe ele?

| nesuferit a răspuns:

Prefer parazitii totusi