| anonim_4396 a întrebat:

Ia te uita minune; de dimi pana la 13 nici o intrebare la religie.nici un ateu rau si feroce, care sa ceara dovezi si argumente.chiar ma minunez.ma simt ca pestele in apa.ca puiul in lana.singur la religie.in sfarsit atmosfera intr-adevar de religie.http://www.crestinortodox.ro/......-3470.html place-va? nu e inaltator?

Răspuns Câştigător
| dana12848 a răspuns:

Mama ta nu te-a batut la timp da are cine nu-ti fa griji laughing)

22 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ar fi si mai inaltator daca ai invata sa scrii... cred ca totusi dumnezo' apreciaza limba romana. Tu nu.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Ma parlea? pentru inaltare iti trebuie credinta si eventual arichi ma, nu limba.in limba romana se spune ase; kodru-i frate cu rumanul.da kodrutz ce-i ma? o padure mai mititica?

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai fugi la dumnezo' mai repede ca esti factor de poluare lingvistica pe TPU!

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Ha-ha,da rapide raspuns-ai.nu pot ma draguta decat cand fi-voi chemat, da cu poluarea nu-ti fa probleme ca nu aia lingvistica, este mai grava ci aia limbistica practicata de unii.iar la Dumnezeu voi merge incet si sigur.fac si eu precum calugarul acela francez; daca n-as fi aci cu voi, as fi acolo cu el.

| Filip23 a răspuns:

Asta e o minune.

| usuk a răspuns:

Si stai sa ghicesc, tot "noi" suntem aia rai
atata logica, ma minunez si eu
"nici un ateu rau si feroce, care sa ceara dovezi si argumente"
deci oameni de pe aici care cer dovezi si argumente sunt atei rai si feroce?
si da, tot "noi"(eu) sunt(em) cei rai de pe aici(incerc sa vorbesc strict de mine).
doar de curiozitate, ce te determina sa fi asa..credincios?

| anonim_4396 explică (pentru usuk):

Ce ma nu-ti place cum te-am descris? dupa ce va suport, va accsept va raspund la ineptii tot voi sariti de fund in sus? ca doar nu mi-o-ti spune ca ma iubiti acuma fiindca nisi eu pi voi.ci ma determina sa hiu credincios? determinarea bai usukule.determinarea ma determina.

| Muntgvb a răspuns (pentru anonim_4396):

Acuma sincer, tu de unde provii? Ca nu pot sa-mi dau seama sincer care este limita dintre batjocura si greseli neintentionate in gramatica ta.Stiu ca nu asta este cel mai important, dar totusi conteaza. Daca-i citesti toata Biblia in romana unui chinez si ala nu intelege nimic, care-i rostul?

| Fatamuntilor a răspuns:

Cauti samannta de scandal?
Pai tocmai ateii dau culoare acestei categorii.
Si da, sunt crestin!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Pai di ci zici ca esti crestin? ca pari fetita?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt fetita laughing
Crestin e generic folosit si pentru fete si pentru baieti.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Crestina,e pentru fete.

| anonim_4396 explică (pentru dana12848):

Mai? nu avea o ora fixa, dar sistematic asa intram la prelucrat, cu coada di la matura, pentru implementarea in minte a educatiei elementare.

| dana12848 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama ta nu te-a batut la timp da are cine nu-ti fa griji laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut,belimi-ati venit, colorantilor di categorie.da pi undi umblati dimineata? iaca, viata isi urmeaza cursul firesc si toate reintra in normal.chiar incepusem sa-mi fac griji.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ma inteligentia are limba/stiu ca prostia are limba de lemn dar teligenta e muta nu trebuie sa spuna nimic.ea doar face.

| dana12848 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma plictisesti sad pa

| anonim_4396 explică (pentru dana12848):

Si ce crezi ca tu ma distrezi? iti trebuie mult bre pentru asa ceva fiindca sant receptiv doar la umorul fin si de calitate, nu la aruncari cu pietre in gluma.

| dana12848 a răspuns:

Meriti una peste frunte

| anonim_4396 explică (pentru dana12848):

Mi-am dat singur, citind ce scrieti.santeti perisabili.ori penibili? nu stiu sigur.

| dana12848 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba inteligentule laughing))), morrrrrrrrrrlaughing))))))))))))))

| anonim_4396 explică (pentru dana12848):

Stai bland ca nu mori cand vrai tu, dicat cand ti autosinucizi.da sa stii ca o murit un om de ras.l-a intalnit in padure si l-o muscat di gat.

| dana12848 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inteleg ce vb.laughing limba prostilor e greu de descifrat...aaa tu consider e limba inteligentei laughing)))))
hai arata cat de penibil poti filaughing