| AvalohAlyn a întrebat:

Ce credeți despre Conversații cu Dumnezeu de Neale Donald Walsch? Ce parte vi s-a părut mai interesantă?

3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu citesc asemenea ineptii.

| halogen001 a răspuns:

Dumnezeu e un personaj inexistent de poveste primitiva, puerila, falsa si absurda creata de oameni "cinstiti" pentru care minciuna si inselatoria e modul lor de viata.
In concluzie, cartea conversatii cu cel ce nu exista e o fantezie si nu are ce sa fie interesant in ea.

| bettybetty a răspuns:

Am vrut să o comand. Noroc ca am gasit primul volum PDF și am citit... De-a dreptul dezamăgitor... Mai ales fiindcă a contrazis tot ce învață Dumnezeu